رسول خادم: بار تعلیق کشتی و ورزش کشور را نباید بر دوش یک ورزشکار بیندازیم

رسول خادم:

 بار تعلیق کشتی و ورزش کشور را نباید بر دوش یک ورزشکار بیندازیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسول خادم در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران، درخصوص احتمال تعلیق کشتی ایران و نامه‌ای که درباره رویارویی کشتی‌گیران ایران با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس نوشت، گفت: فکر می‌کنم در چند روزی که این صحبت‌ها بیان شده، بعضی از نهادهای مرتبط به جای پرداختن به اصل موضوع، مسائل حاشیه‌ای را دنبال می‌کنند که اصلاً مورد نظر ما نبوده است.

خادم با بیان اینکه تعداد ورزشکاران رژیم صهیونیستی به خصوص در رشته‌های کشتی و جودو به سرعت افزایش می‌یابد، تصریح کرد: خیلی از این ورزشکاران حتی پاسپورت این کشور را ندارند و شهروند اسرائیل نیستند.

خادم در پاسخ به این پرسش که نامه او چه واکنش‌هایی در پی داشت، تصریح کرد: من با صالحی امیری صحبت کردم. او در سطوح کلان مدیریت کرده و در جریان دغدغه و مسائل قرار گرفت. الان ورزشکار و مربی تنها هستند و ما آن­ها را به میدانی می‌فرستیم که ابزاری برای مبارزه ندارند. در حالی که این موضوع کار آن­ها نیست و مراجع بالاتر باید به صحنه بیایند و به هر جمع‌بندی که می‌خواهند، برسند. تعلیق ورزش و محرومیت‌های سنگین نباید بر دوش ورزشکاران و مربیان بیفتد. آن‌ها از رنج خود می‌گذرند و نباید بار سنگین تبعات را هم بپذیرند.

 

ارسال دیدگاه